Kurz Access Bars

Kód kurzu: bea-mas-bars  /  

Kurz Access Bars®

300,00 €

Kurz Access Bars:

Čo zahŕňa výuka:

Naučíte sa techniky a zručnosti práce s energiou, uvoľnenie napätia, získate väčšiu informovanosť o danej téme výuky.

Access Bars je relaxačný, pre myseľ a telo povzbudzujúci proces, ktorý odstraňuje bloky a zasahuje do všetkých rovín života.Táto terapia je veľmi príjemná a relaxačná, po terapii sa cítite pokojnejší, vyrovnanejší a mladší. Ľudia vás od tejto chvíle budú vnímať ináč, budú sa vás pýtať čo sa deje, budete sa im zdať iní.

Ako to funguje?

Access Bars® je terapia, ktorá spočíva v jemných dotykoch 32 bodov na hlave. Každý bod ovplyvňuje inú oblasť - liečenie, vzťahy, komunikáciu, zdravie, radosť, sexualitu, priania, peniaze, vek a mnohé ďalšie oblasti života. Počas jemných dotykov na presne stanovených bodoch na hlave v rôznych kombináciach dochádza k spomaleniu mozgových vĺn čím dochádza k odblokovaniu a novému nastaveniu života s väčšou ľahkosťou. Zakorenené názory v podvedomí sa menia a spúšťa sa úžasný proces liečenia tela a duše. Ciele a sny sa plnia ľahšie a telo smeruje ku zdraviu ľahšou a prirodzenou cestou. Access Bars® pomohol tisíckam ľudí zmeniť život.

Čo sa mení?

  • prichádza ľahkosť a radosť v živote, zdravie
  • rozpustia sa obmedzujúce presvedčenia
  • kľudný spánok*- život bez stresu a úzkosti
  • vnútorný pokoj - nie vďaka niekomu alebo niečomu, ale vo vnútri vás 
  • zlepší sa komunikáciadovolíte si žiť svoje sny

Access Bars je profesionálne poskytovaný v kúpeľoch, masážnych a wellness centrách po celom svete. Je to skvelá technika pre všetkých, ktorí poskytujú kozmetické služby, masérov, terapeutov alebo niekoho koho baví pracovať s energiou.

 Pridajte sa, spolu vytvoríme príjemný deň skúmania vedomia a získate praktické tipy a energetické nástroje, ktoré môžete používať ihneď! Access Bars sú dynamické nástroje pre prácu s energiou, ktoré vám pomôžu vytvoriť život v radosti a pohodlí, aké si želáte.

Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. Počas kurzu dostanete dve terapie a dve dáte. Po ukončení kurzu každý účastník dostane certifikát - osvedčenie o jeho absolvovaní. -

Nasledujúce možné termíny Košice, Poprad:

  • 26.1.2024 o 9.00
  • 7.2.2024 o 9.00
  • 14.2.2024 o 9.00
  • 23.2.2024 o 9.00

Podrobnosti a termíny

Forma výučby
skupinová
Rozsah kurzu
1 deň
Forma ukončenia
Skúška
Doklad
Certifikát o absolvovaní
Cena
300 €
Miesto konania
Košice / Poprad
Termín začatia
Termín je informatívny 26.02.2024
Rozdiel medzi víťazmi a porazenými spočíva v cieľoch, ktoré si stanovili.
TOP