Reflexná masáž chodidiel

Kód kurzu: bea-mas-refl  /  

Reflexná masáž chodidiel - vnútorné orgány

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL - VNÚTORNÉ ORGÁNY

Charakteristika kurzu:

Je všeobecne známe, že reflexným zónam na chodidlách prislúchajú orgány ľudského tela a stimuláciou reflexných bodov na chodidle vyvoláva reakciu príslušných orgánov a vedie k uvoľneniu celého organizmu. Masáž reflexných zón vedie k rovnováhe tela aj duše.

Reflexná masáž je účinná a pomerne jednoduchá metóda netradičnej starostlivosti o človeka. Na chodidlách je presná mapa celého ľudského tela, ktorú využívame na diagnostiku, prevenciu, uvoľnenie a nápravu porúch organizmu.

Reflexnou masážou sa naučíte, že každá časť tela je zastúpená v celej oblasti nôh a rúk. Pritláčanie na konkrétne oblasti môže mať liečivé účinky na vnútorné orgány a iné časti tela.

Masáž nôh je skvelá príležitosť pre naše telo, ktorá má dokonalý samoliečivý mechanizmus, my mu len pomáhame znova nájsť stratené sily a rovnováhu.  

Рomocou reflexnej masáže chodidiel tlakom a masírovaním reflexných plôšok je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbtového svalstva a chrbtice, urýchliť regeneráciu a predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek. Telo sa po masáži stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a pozitívom je aj príjemný pocit ľahkých nôh.  

Pre koho je kurz určený:

pre masérov, fyzioterapeutov, pedikérov (odborníkov v masérskej oblasti)

Dĺžka trvania kurzu:

2 dni – 20 vyučovacích hodín 

Čo si potrebujete doniesť na kurz?

Niečo pohodlné na prezlečenie  a dobrú náladu o všetko ostatné sa postaráme my. Zabezpečíme Vám potrebné pomôcky a  materiál s ktorým budete pracovať. Po absolvovaní získate CERTIFIKÁT.

Lektorka:

Certifikovaná profesionálna masérka s lektorskou a odbornou praxou, s individuálnym prístupom  a  ochotou pomôcť, poradiť a naučiť.

 

 

Podrobnosti a termíny

Forma výučby
skupinová / individuálna
Rozsah kurzu
30VH
Forma ukončenia
Skúška
Doklad
Certifikát o absolvovaní
Cena
150 €
Miesto konania
Mojmírova 12, Košice / Prešov / Považská Bystrica
Termín začatia
30.11.2020
-->
Učenie nemusí byť mučenie, učenie môže byť aj zábava.
TOP