Kurz Access Bars®

Kód kurzu: bea-mas-bars  /  

Kurz Access Bars®

Kurz Access Bars®:

Čo zahŕňa výuka:

Naučíte sa techniky a zručnosti práce s energiou, uvoľnenie napätia, získate väčšiu informovanosť o danej téme výuky.

Access Bars® je relaxačný, pre myseľ a telo povzbudzujúci proces, ktorý odstraňuje bloky a zasahuje do všetkých rovín života.Táto terapia je veľmi príjemná a relaxačná, po terapii sa cítite pokojnejší, vyrovnanejší a mladší. Ľudia vás od tejto chvíle budú vnímať ináč, budú sa vás pýtať čo sa deje, budete sa im zdať iní.

Ako to funguje?

Access Bars® je terapia, ktorá spočíva v jemných dotykoch 32 bodov na hlave. Každý bod ovplyvňuje inú oblasť - liečenie, vzťahy, komunikáciu, zdravie, radosť, sexualitu, priania, peniaze, vek a mnohé ďalšie oblasti života. Počas jemných dotykov na presne stanovených bodoch na hlave v rôznych kombináciach dochádza k spomaleniu mozgových vĺn čím dochádza k odblokovaniu a novému nastaveniu života s väčšou ľahkosťou. Zakorenené názory v podvedomí sa menia a spúšťa sa úžasný proces liečenia tela a duše. Ciele a sny sa plnia ľahšie a telo smeruje ku zdraviu ľahšou a prirodzenou cestou. Access Bars® pomohol tisíckam ľudí zmeniť život.

Čo sa mení?

  • prichádza ľahkosť a radosť v živote, zdravie
  • rozpustia sa obmedzujúce presvedčenia
  • kľudný spánok*- život bez stresu a úzkosti
  • vnútorný pokoj - nie vďaka niekomu alebo niečomu, ale vo vnútri vás 
  • zlepší sa komunikáciadovolíte si žiť svoje sny

Access Bars je profesionálne poskytovaný v kúpeľoch, masážnych a wellness centrách po celom svete. Je to skvelá technika pre všetkých, ktorí poskytujú kozmetické služby, masérov, terapeutov alebo niekoho koho baví pracovať s energiou.

Svoje vedomosti a skúsenosti počas kurzu vám odovzdá Mgr. Zdenka Karászová, facilitátor Access Bars®. Práca s klientami je mojou dlhoročnou láskou a koníčkom. Masérsku a terapeutickú prax vykonávam s prestávkami od roku200.

Pridajte sa, spolu vytvoríme príjemný deň skúmania vedomia a získate praktické tipy a energetické nástroje, ktoré môžete používať ihneď! Access Bars sú dynamické nástroje pre práciu s energiou, ktoré vám pomôžu vytvoriť život v radosti a pohodlí, aké si želáte.

Nevyžadujú sa žiadne zručnosti ako podmienka absolvovania kurzu. Počas kjurzu dostanete dve terapie a dve dáte. Po ukončení kurzu každý účastník dostane certifikát - osvedčenie o jeho absolvovaní. -

Časový plán: 

Nedeľa: 09.00 – 16.30

Poplatok: 

240€.

Po prihlásení sa na kurz budete zaregistrovaní, na váš mail vám budú zaslané konkrétne informácie o platbe.

120€ - osoby od 15-18 rokov

deti do 15 rokov môžu absolvovať kurz zdarma

Ceny sú stanovené Access Cosciousness® pre SR ako je vyššie uvedené.Čo so sebou:pohodlné oblečenie, ľahká prikrývka, ponožky, písacie potreby. Kurz bude prebiehať v priestoroch spoločnosti Global Education Centre s.r.o. , Mojmírová 787/12, Košice. Spoločnosť Global Education Centre s.r.o je len marketingovým sprostretkovateľom kurzu.

Za kompletnú realizáciu kurzu a cenovú reláciu zodpoved:

Mgr. Zdenka Karászová – Via Prudentia, Vajnorská 98/d,*831 04 Bratislava, IČO: 48 128 627, DIČ: 1078575509

Mobil:0905 979 843, E-mail: viaprudentia@gmail.com 

Termín kurzu: 17.11.2019

Podrobnosti a termíny

-->
Nič nie je dôležitejšie ako to aby sme boli šťastní, tu a teraz a každý deň.
TOP