Hot Stones - Masáž lávovými kameňmi+Thajská masáž

Kód kurzu: bea-mas-lavkam-thaj  /  

Hot Stones - Masáž lávovými kameňmi+Thajská masáž

350,00 €

Charakteristika školenia:

Hot Stones - Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi patri medzi najlepšie terapie na celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Kombinácie tepla, dotykov horúcich lávových kameňov a vône olejov patri právom ku kráľovnám masáži a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom.

Lávové kamene sú čadičovo vulkanického pôvodu – prenos tepla a ich energie zlepšuje prenos kyslíka, stimuluje a detoxikuje organizmus, okysličuje tkaniva, má pozitívny efekt na krvný a lymfatický systém, zvyšuje vitalitu orgánov a je efektívna pre rôzne liečebne procedúry.

Thajská masáž

Prostredníctvom tejto masáže zasahujeme do tela a energie iného človeka. Je to súhra cvikov, pri ktorých sa telo uvoľňuje pomaly a postupne. Masáž sa vykonáva na molitanovej podložke cez ľahký odev. Je vynikajúcou prevenciou voči civilizačným ochoreniam a udržuje človeka v dobrej kondícii. Nelieči chorých i keď v niektorých ochoreniach výrazné pomáha k uzdraveniu.

 

 • ...A mnoho ďalších užitočných informácii, ktoré získate iba u nás...

  Čo si potrebujete doniesť na kurz?

 • Pohodlné biele oblečenie na prezlečenie a prax. 
 • Prezuvky

pribaľte so sebou dobrú náladu a o všetko ostatné sa radi postaráme my, zabezpečíme vám študijný materiál (skriptá), pracovné pomôcky a kompletný materiál s ktorým budete pracovať počas praxe.

Pre koho je kurz určený?

Pre masérov, fyzioterapeutov (odborníkov v masérskej oblasti) a slúži na rozširovanie odbornej kvalifikácii masera.

Ako prebieha kurz u nás?

podľa dohody v skupine. •

 • Teoretická časť prebieha formou prednášok a konzultácii
 • Praktická časť prebieha v moderne zariadenom masérskom salóne, kde účastníci kurzu nadobúdajú zručnosti v jednotlivých masérskych úkonoch a následne si praktickým nácvikom na figurantoch tieto zručnosti zdokonaľujú.

Cena kurzu :

350€

Rozsah kurzu:

2-3 dni

Čo získate po ukončení kurzu?

 • Osvedčenie o absolvovaní kurzu
 • Osvedčenie nie je  úplnou ani čiastočnou kvalifikáciou !!!
 • Úplnú kvalifikáciu vydáva len inštitúcia schválená MŠVVaŠ SR a to po absolvovaní skúšky odbornej spôsobilosti na ktorú sa môže prihlásiť len úspešný absolvent akreditovaného kurzu - Wellnes pracovník - masérske služby - 320 VH

 

Ste úplný začiatočník bez podnikateľských i odborných skúseností?

Príďte k nám a my vám radi pomôžeme! Ponúkame vám kompletnú starostlivosť a bezplatné bonusy, ktoré získate iba u nás:

 • bezplatné poradenstvo v oblasti začatia podnikania (ako získať dotáciu, ako napísať podnikateľský zámer, čo všetko je potrebné na zriadenie živnosti);
 • bezplatný motivačný komunikačný tréning "Ako si získať a udržať klienta"; 
 • bezplatné marketingové poradenstvo; • zľavy pre našich absolventov na absolvovanie ďalších kurzov alebo školení;
 • ďalšie odborné školenia na najvyššej úrovni

Aj po ukončení kurzu vám naďalej poskytujeme starostlivosť, poradenstvo a snahu pomôcť nájsť svoju cestu v živote v podobe školení, workshopov mnoho ďalších užitočných informáciach, ktoré budete vedieť využiť vo svojej praxi. Rozhodnite sa pre kurz Wellnes pracovník u nás a my vám zabezpečíme nielen priebeh vášho vzdelávania, ktoré sa stane príjemným zážitkom, ale omnoho viac – dobré priateľstvá, skúsenosti z praxe, poradenstvo, dobrú náladu, ľudský prístup...

Príďte k nám a nikdy neoľutujete!!!

Dôležité upozornenie!

Samotný kurz bez predchádzajúcej úplnej odbornej kvalifikácie Zdravotnícky masér, Wellness pracovník masérske služby Vás neoprávňuje pracovať ako masér, ani ponúkať službu. Neoprávňuje Vás ani k založeniu živnostenského oprávnenia, nakoľko je podľa živnostenského zákona SR potrebná úplná odborná spôsobilosť v odbore masér a príbuzných odborných spôsobilosti ( SŠ VŠ), alebo absolvovaním akreditovaného vzdelávacieho kurzu MŠ VVaŠ SR  - Wellness pracovník masérske služby, ako aj vykonaním skúšky na overenie úplnej odbornej spôsobilosti - tzv. živnostenská skúška . Kvalifikáciu Wellness pracovník masérske služby je možné absolvovať v našom vzdelávacom centre Global Education Centre!

 

Podrobnosti a termíny

Forma výučby
skupinová / individuálna
Rozsah kurzu
2dni
Forma ukončenia
Skúška
Doklad
Certifikát o absolvovaní
Cena
350 €
Miesto konania
Košice
Termín začatia
Termín je informatívny 02.10.2023
Prvým krokom k šťastiu a harmónii je nájsť cestu k sebe.
TOP